Najnowsze komentarze

Własne CV

Pisząc swoje pierwsze cv bardzo ważne jest abyśmy mieli jakiś wzór. Nie jest łatwo tak samemu napisać wszystko dokładnie i składnie. Dlatego wzór pokaże nam jak dokładnie wszystko wypełnić. Gdyby nasi znajomi czy rodzina nie mieli takiego wzoru to poszukajmy go w sieci. Po wejściu na stronę internetową zobaczymy wiele wzorów.


Trudno będzie się zdecydować jakie…

Trudno będzie się zdecydować jakie wybrać. Starajmy się kierować intuicją i wybierajmy taki wzór jaki uważamy za najlepszy. W końcu cv to nie wszystko bo liczy się co wpiszemy w takim cv. W zależności od tego czego szuka pracodawca takie wpisujemy dane. Najważniejsze zawsze jest wykształcenie i doświadczenie. Niestety pracodawcy nie za bardzo się chyba orientują, że trudno jest mieć 25 lat i do tego 10 lat doświadczenia. Jest to ciągle istniejący problem, który w ogóle się nie zmienia. Najlepiej, żeby rodzice zaraz po urodzeniu zapisywali nas na kursy i praktyki.

praca holandia od zaraz

Foto: www.holandia.praca-ue.pl

praca holandia od zaraz

Foto: oferty.praca-ue.pl

W wieku kilku lat już byśmy…

W wieku kilku lat już byśmy działali. Paranoja do kwadratu, ale niestety taka jest nasza rzeczywistość. Pracodawca chce zaoszczędzić na szkoleniach i mieć z naszej osoby tylko czysty zysk. W zamian najlepiej, żebyśmy pracowali za minimalną pensje. Ktoś zawsze dorabia się kosztem innych, może dobry wzór cv nas poratuje.

1 komentarz

  1. Ja niedawno pisałam swoje CV, ponieważ szukam pracy. W internecie jest dostępnych bardzo dużo wzorców. Warto je przejrzeć i przerobić w stosunku do siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>